Bytom: Piotr Koj pisze do Damiana Bartyli. Jest zaniepokojony

Przejdź do artykułu

KOD

Komentarze (124)

gregor: i takim samym trupem- kukła jest Bartyla.. niezapominaj o tym. Bartyla do tej pory nic nie zrobił dla Bytomia. Cudu nie ma i nie ma sie po tym marnym jak sami wiecie prezydencie co spodziewać. W/g mnie jest to najgorszy chyba po wójciku prezydent.
Jestem za kolejnym referendum. Obalmy w końcu te nic nie robiące kolesiostwo..Nawet kluby sportwe w Bytomiu padają... a sami wiecie bez sportu nie ma życia...

2014-08-02 08:29

ROZBAWIONY ZAKLINANIEM ŻECZYWISTOŚCI : PANIE KOJ !!!!!!!! PROSZĘ PRZESTAĆ SIĘ OŚMIESZAĆ !!!!! JAK SIĘGAM PAMIĘCIOM WSTECZ TO NIE PRZYPOMINAM SOBIE PANA TROSKI O PRZYSZŁOŚĆ BYTOMIA I MŁODYCH LUDZI !!!!!! PROSZĘ POWIEDZIEĆ CZYM OBJAWIAŁA SIĘ PANA TROSKA GDY MASA MŁODYCH BYTOMIAN MIAŁA PROBLEM BO W BYTOMIU BYŁ TYLKO JEDEN ŻŁOBEK I NIEWYSTARCZAJĄCA ILOŚĆ PRZEDSZKOLI A PAN TŁUMACZĄC BRAK DZIAŁAŃ W CELU POPRAWY SYTUACJI TŁUMACZYŁ SIĘ BRAKIEM PIENIĘDZY WYDAJĄC JEDNOCZEŚNIE PIENIĄDZE NA SPRAWY MNIEJ ISTOTNE ALE BLIŻSZE INTERESOM PANA I PAŃSKIEGO OTOCZENIA !!!!!!!! JEŚLI BĘDZIE PAN "ZDZIWIONY" TO CHĘTNIE PODAM PRZYKŁADY . PANA TROSKA O BYTOMIAN MIAŁA ODZWIERCIEDLENIE W REFERENDUM KIEDY TO BYTOMIANIE POKAZALI CO MYŚLĄ O TEJ TROSCE !!!!

2014-08-02 08:29

rafał: A co będziemy mieli za 3 lata władzy Bartyli? Pewnie super stadion, reszta budynków padnie bo kopalnia jest najważniejsza i ta garstka darmozjadów co tam pacują i wieku 40 lat przechodzą na emeryturę. A my zwykli mieszkańcy kochający Bytom będziemy musieli z rodzinnego miasta się wyprowadzic. Smutne. Jak kierował klubem tak teraz miastem. Klub już upadł a teraz miasto. Co następne będzie panie Bartyla?

2014-08-02 08:29

BK01: Praca ciężka bo fizyczna ale panowie, nie przesadzajcie z tymi waszymi tekstami. Pracujecie kilka godzin na dobę ciężko. A druga strona, to kto zabronił wam się uczyć by nie pozostać jedynie pracownikiem fizycznym?

2014-08-02 08:29

;-): Czy przypadkiem Koj nie powinienem się zająć obchodami roku Hlonda :-))))

Może się w końcu odwali od Bytomia

Koj Kończ waść wstydu oszczędź!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-08-02 08:29

Bezrobotny hutnik: Dewastacja i degradacja naszego miasta rozpoczęła się za prezydenta Paczochy, który swoimi nieodpowiedzialnymi działaniami i decyzjami zrujnował (zlikwidował) przemysł hutniczy. Był tak ślepy, że do dzisiaj w pamięci byli hutnicy słyszą jego słowa, że Bytom nie potrzebuje hut, kopalń, przemysłu, bo w Bytomiu jest wystarczająca ilość miejsc pracy dla szklarzy i roznośicieli mleka. Paczocha, gdzie te miejsca pracy?????

2014-08-02 08:29

Antyryl: Nie nie wypalił w castoramie byłem.
Emeryt ty fajo Wy ino micha klepac umiecie
Zresztą ty byś pierwszy w mordę dostał. Przepraszam
Ale sam wprowadziłeś uliczny ton pajacu zbolały

2014-08-02 08:29

koleś: antyryl juz sie wypalił teraz siedzi i pierdzi w fotel popijając browara z puszki

2014-08-02 08:29

mieszkaniec: Prezydentura Koja jaki to czas? STRACONY!!!!

2014-08-02 08:29

Night experience: Jakby Piotr Koj rządził to za 5 lat nie byłoby nawet tej jednej Kopalni. Ba, nie byłoby już chyba nawet Urzędu, bo Waldi Świerczek by wszystko zreorganizował (zlikwidował). Acha, no i ostatni gasi światło (kierunek Gliwice, Krapkowice, Pszczyna, itp.)

2014-08-02 08:29

emeryt górniczy: Jakbyś boł Ślonzokiym to byś tak niy godoł a żeś z wiochy i Gorol łot pokolyń to nazywosz ludzi rylami

2014-08-02 08:29

aron: ja powiem inaczej. bartyla dobrze żyje z kopalnią i to wiemy od dawna. ale nie jest tak że nastawia się tylko na górnictwo - w bobrku na przeciw koksowni buduje się fabryka wełny mineralnej, praca dla 250 osób. ta inwestycja ma szansę być jaskółką dla tego miasta.

przełamie stereotyp że miasto się wali, że nie warto inwestować itp. jeżeli ten zakład powstanie jest szansa że zaczną powstawać kolejne zakłady w tym mieście. koj teraz mądry a za jego kadnecji firmy zdupczały z tego miasta, przy jego podejściu do inwestorów za 5 lat w bytomiu została by tylko kopalnia i nic więcej,

2014-08-02 08:29

emeryt górniczy: To niy som ryle ino hajery,górnicy,ludzie kierym noleży sie szacunek i czopki z głow rozumiysz antyrylu!przidź pod gruba i powiydz tak to Ci micha wyklepiom w pysku i na kompie toś mondry zrob jak ci godom przidź pod gruba i powiydz wy ryle!

2014-08-02 08:29

Antyryl: Lala nie mierz mnie swoją miarą. Ps błędy się zdarzają ale napisałeś
Historyczno przez "ch" ja pier.... Chyba sam jakieś prochy łykasz, jak nie
To szybko zacznij

2014-08-02 08:29

Antyryl: Sam śe spieprzej franco koślawo. Jo jest tu siebie.

2014-08-02 08:29

Wersja klasyczna | Serwisy mobilne Polskapresse